Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Ücret Yönetimi

KONSA Ücret Yönetim Sistemi, tüm çalışma arkadaşlarımızın şirket içindeki maaş skalası ve aynı ya da benzer sektörlerdeki çalışan ücretlerinin dikkate alındığı, dahili ve harici adaletin sağlandığı, ilgili mevzuata uygun, adil ve rekabetçi anlayışlarla desteklenen bir yapıdadır. 

Ulusal ve uluslararası yapı içerisinde unvan ve kişilerden bağımsız belirlenmiş iş değerlendirmeleri ile Yerel Ücret Piyasa Analizleri, şirket içi dengeleri, sektör ve kategori ücret ve maaş yapı araştırmaları dikkate alınarak adil ve rekabetçi ücret politikaları belirlenmektedir. Bu sayede, yapılan iş ve işi yapan farklılıkları gözetilerek şirket hedef ve sorumluklarını maksimum verimlilikle yerine getirmeyi sağlayan bir Ücret Yönetimi Sistemi anlayışı benimsenmiştir.

Şirketimiz, yıl bazında yüksek performans göstermiş olan çalışanları, "Performans Yönetim Sistemi’’ ile belirleyerek daha başarılı çalışanlarımızın motive edilmesini sağlamaktadır.

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

6

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam