Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Konsa Kalitesi

Kaliteli, hızlı hizmet ve güvenilir ticaret ile yürütülen güçlü bir marka durumundaki distribütörlük sistemimizle oluşturduğumuz “Konsa Kalitesi” ni ambalaj üretimi ve pazarlamasında da sürdürmek istiyoruz. “Türk Malı”nın kalitesini Dünya' ya duyurmak üzere üretici olarak da inovasyona açık güçlü markalarla üretim, pazarlama, satış ve dağıtım faaliyetlerimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. 

Bu vizyonumuzla günümüz dünyasında üretimin önemini bilen şirketimiz, 100 yılı aşkın bir süredir başarıyla yaptığı satış ve dağıtım faaliyetlerinin yanına üretimi de ekleyerek Konsa Ambalaj'ı kurmuştur. 

Enjeksiyon yöntemi ile üretimi yapılan plastik ambalaj sektöründe ulusal ve uluslararası bir aktör olmayı hedefleyen Konsa Ambalaj, 'Deneyim', 'Uzmanlık', “Yetenek”, “Potansiyel”, “Çeviklik” ve  “Esneklik” kavramlarının bilincinde hareket ederek tüm kadrosunu kendi alanlarında uzman, sektörde deneyimli, günün değişken, belirsiz, karmaşık ve muğlak koşullarında etkili olacak profesyonellerden seçmiştir.
 

Kalite Politikamız

Konsa Ambalaj A.Ş. teknolojiyi ve uluslararası standartları referans alıp, kendini sürekli yenileyen, geliştiren risk ve fırsatları belirleyerek müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla karşılıklı güven ve memnuniyet bilincini aşılayacak şekilde tanımlanmış kalitede güvenli ve yasal ürün ilkeleri çerçevesinde çalışır.

Tüm faaliyetlerimizde bulunurken de;

  • Yasal mevzuatlara, kanuni düzenlemelere ve müşteri şartlarına uymayı,
  • Kalite yönetim sistemi ve gıda güvenliği yönetim sistemi doğrultusunda yürüttüğümüz proseslerde gerekli iyileştirmeyi,
  • Tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızda yürüttüğümüz projelerde termin, maliyet ve hijyen özellikleriyle sektörde "Konsa Kalitesi" ile ayrıcalıklı hale gelmeyi,
  • Tüm çalışanlarımızın, yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için eğitime ve ekip çalışmasına önem vermeyi bu doğrultuda tüm çalışanlarda kalite bilincini yerleştirmeyi,
  • Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ve iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı taahhüt eder.

Kalite Belgelerimiz

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

6

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam