Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Konsa Kalitesi

Kaliteli, hızlı hizmet ve güvenilir ticaret ile yürütülen güçlü bir markaya sahip distribütörlük sis temimizle oluşturduğumuz “Konsa Kalitesi” ni aynı şekilde ambalaj üretimi ve pazarlamasında da sağlamak istiyoruz. Türk malının kaliteli olduğunu Dünya' ya duyurmak üzere üretici olarak da inovasyona açık güçlü markalarla üretim, pazarlama, satış ve dağıtım faaliyetlerimizle sürdürmeyi hedefliyoruz. 

Bu vizyonumuzla günümüz dünyasında üretimin önemini bilen şirketimiz, 100 yıla yakın bir süredir başarıyla yaptığı satış ve dağıtım faaliyetlerinin yanına üretimi de eklemek üzere bünyesinde Konsa Plastik ve Ambalaj'ı kurmuştur. Enjeksiyon yönetim ile üretimi yapılan plastik ambalaj sektöründe hem Konya hem de Türkiye genelinde önemli bir aktör olmayı hedefleyen Konsa Plastik ve Ambalaj, 'Deneyim' ve 'Uzmanlık' kavramlarının bilincinde hareket ederek tüm kadrosunu kendi alanlarında uzman ve sektörün deneyimli isimlerinden seçmiştir.

Şirketimiz, müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda yeni projeler geliştirebilmek için gerekli makine, kalıp ve robot alt yapısına sahip olmakla birlikte bu projelerde termin, maliyet ve hijyen özellikleriyle sektörde “Konsa Kalitesi” ile ayrıcalıklı hale gelmeyi hedeflemektedir. İlerleyen süreçte, yeni makine ve kalıp yatırımlarımızla üretim, pazarlama ve satışlarımız devam edecektir.
 

Kalite Politikamız

Konsa Packaging olarak günümüz teknolojisi ve evrensel bilgiyi kullanarak uluslararası standartları referans alıp kendini sürekli yenileyen, geliştiren firmamız, risk ve fırsatlarını belirleyerek tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla karşılıklı güven ve memnuniyet bilincini aşılayacak şekilde tanımlanmış kalite de güvenli ve yasal ürün ilkeleri çerçevesin de çalışır.

Tüm faaliyetlerimizde bulunurken de;

  • Yasal mevzuatlara, kanuni düzenlemeye ve müşteri şartlarına uymayı,
  • Kalite yönetim sistemi ve gıda güvenliği yönetim sistemi doğrultusunda yürüttüğümüz prosesleri gerekli iyileştirmeyi,
  • Tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza projelerde termin, maliyet ve hijyen özellikleriyle sektörde "Konsa Kalitesi" ile ayrıcalıklı hale gelmeyi,
  • Tüm çalışanlarımızın yetenekleriniz en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için eğitime ve ekip çalışmasına önem vermeyi bu doğrultuda tüm çalışanlarda kalite bilincini yerleştirmeyi,
  • Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ve iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı taahhüt eder.

Kalite Belgelerimiz

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

3

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam