Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

İşe Alım Süreci

KONSA, sahip olduğu, yüzyılı aşkın geçmişini ve deneyimini, geleceğe aktarabilmek amacıyla doğru pozisyona doğru adayı yerleştirebilme anlayışı ile çalışmaktadır.

İşe alım sürecinde vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda adayları, yetkinliklerini baz alarak değerlendirip doğru pozisyonlara doğru doğru adayları yerleştirmeyi ve böylelikle çalışma koşullarının kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

İşe alım süreci sonrası, işe başlayacak yeni çalışanlarımıza, şirket ve işin anlatıldığı ve tanıtıldığı ‘’Konsa Oryantasyon Programı’’ organize edilmekte ve uygulanmaktadır. 

İşe alım süreci, İnsan Kaynakları Yönetimimiz tarafından titiz ve planlı çalışmalar sonucu açık pozisyonlar belirlenip her bölüm için hazırlanmış iş tanımları, yetkinlikler, eğitim, bilgi, beceri ve deneyimler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Adaylara, belirlenmiş sistematik yöntemlere göre gelişmiş mülakat teknikleri ile,

  • Kişilik Analizi 
  • Zihinsel Tipoloji Analizi
  • Yetkinlik (Yönetsel ve Çalışan) Bazlı Mülakat
  • İngilizce ve Genel Yetenek 
  • Vaka Uygulamaları vb. testleri ve değerlendirmeleri yapılmaktadır. 

Yapılan değerlendirmeler sonunda doğru aday doğru bölüme yerleştirilmektedir.
Adayların, doğru seçilmesi ve yerleştirilmesi için ‘’Şirket Çalışan ve Yönetici Yetkinlikleri Kriterleri’’ ne göre değerlendirilmektedir.

Temel hedefimiz, değişime ve gelişime açık, sektörümüze ilgili,  işinde uzmanlaşacak, lider ruhlu, yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünen, temsil yeteneği yüksek ve ‘’KONSA KALİTESİ’’ni her anlamda benimseyerek geliştirip sürdürecek yeni takım arkadaşlarımızın aramıza katılmasını sağlamaktır.

Kariyerinize KONSA ’da başlamak ya da kariyerinizi KONSA’da sürdürmek için özgeçmişlerinizi ik@konsa.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

6

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam