Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Performans Yönetimi

KONSA Performans Yönetimi, dinamik bir süreç algısı üzerinde mutabık kalınmış amaçlar, hedefler ve değerlendirmelerle performans takibi yaparak şirket içi takımlardan ve çalışanlardan daha iyi sonuçlar almayı amaçlamaktadır.

Performans Yönetimi, hedeflere hızlı ulaşım sağlanması için kurumsal etkinliğimizi geliştirmek, çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak, bireylerin eğitim ve kariyer programlarında başarılı olmalarını sağlamak adına planlama ve uygulama aşamalarını kapsamaktadır.

Bu süreç içerisinde şirketin yapısına ve kültürüne uygun olarak performans ölçütleri oluşturulmakta ve şirket stratejik hedefleri belirlendikten sonra rapor edenler ve edilenler, seviyeye göre çalışanlara hedef belirleme toplantıları yapmaktadır. Performans ölçümleri için yapılan yıl içi toplantılarda hatalar ve görülen eksiklikler için önlemler alınmaktadır. Yılsonunda ise yöneticilerimiz çalışan kadromuzla birlikte performans ve kişisel kariyer gelişimi değerlendirme sürecine girerek tespit edilen geliştirilmesi ve değiştirilmesi gereken yönler için iyileştirme kararları almakta ve uygulamaktadır.

KONSA, şirketin ve çalışanların, hedeflerine ulaşırken başarılı bir yol izlemesi için sonuç odaklı planlama ölçütleri belirlemektedir. Bu ölçütlerle birlikte çalışanların öğrenme arzusu ve sorumluluğu ile geleceğimize daha doğru adımlar atmaktadır.

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

3

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam