Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Performans Yönetimi

KONSA Performans Yönetimi, dinamik bir süreç algısı üzerinde mutabık kalınmış şirketin stratejik planlamaları doğrultusunda, amaçlar, hedefler ve değerlendirmelerle performans takibi yaparak şirket içi çalışanlardan ve takımlardan daha iyi sonuçlar almayı amaçlamaktadır.

Performans Yönetimi, hedefleri gerçekleştirmek için kurumsal etkinliğimizi geliştirmek, çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak, bireylerin eğitim ve kariyer programlarında başarılı olmalarını sağlamak adına planlama ve uygulama aşamalarını kapsamaktadır.

Şirketin yapısına ve kültürüne uygun olarak performans ölçütleri oluşturulmakta ve şirket stratejik hedefleri belirlendikten sonra rapor edenler ve edilenler, seviyeye göre hedef belirleme toplantıları yapmaktadır. Performans ölçümleri için yapılan yıl içi toplantılarda yaşanan veya yaşanması muhtemel hedef sapmaları için önlemler alınıp gerekli revize işlemler yapılmaktadır. Yıl sonunda yöneticilerimiz çalışan kadromuzla birlikte performans ve kişisel kariyer gelişimi değerlendirme sürecine girerek tespit edilen geliştirilmesi ve değiştirilmesi gereken yönler için iyileştirme kararları almakta ve uygulamaktadır.

KONSA, şirketin ve çalışanların, hedeflerine ulaşırken başarılı bir yol izlemesi için sonuç odaklı planlama ölçütleri belirlemektedir. Bu ölçütlerle birlikte çalışanların öğrenme arzusu ve sorumluluğu ile geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir. 

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

6

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam