Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Eğitim Yönetimi

Uyguladığımız etkin “Performans Yönetimi Sistemi” nde elde edilen verilerle, çalışanlarımızın yetkinliklerine, performanslarına ve gelişimlerine göre şirketimiz bünyesinde daha ileri sorumluluklar yüklenebilmesi ve kariyer planlaması için şirket içi ve şirket dışından eğitim desteği alınmaktadır. Alanında uzman kişi ve kuruluşlarla birlikte bireysel ve organizasyonel gelişimimizi desteklemeyi, verimliliğimizi ve performansımızı artırmayı amaçlayan profesyonel eğitim programları düzenlenmektedir. 

Şirket bünyemizde İş Geliştirme ve Çalışan Geliştirme hedeflerimizi destekleyen Konsa Akademi programları düzenlenmektedir. Konsa Akademi programları, ilgili bölüm ve çalışan gruplarının gelişim ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Programlar, birbirini destekleyen ve tamamlayan eğitimlerden oluşmaktadır.

Konsa Akademileri çerçevesinde;

  • Konsa Sahiplik Akademisi,
  • Konsa Yönetim (Liderlik) Akademisi,
  • Konsa Satış Akademisi,
  • Konsa Üretimde ve Operasyonda Kalite ve Verimlilik Akademisi,
  • Konsa Kişisel Gelişim Akademisi hayata geçirilmiş ve her yıl ihtiyaca göre planlanan eğitim içerik ve programları ile sürekli uygulanır hale getirilmiştir.

Üst yönetim, aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımız, halen çalışan arkadaşlarımız, yöneticilerimiz ve yönetici (lider) adaylarımız için gelişim ihtiyaçlarına göre ilgili akademi programları ile mesleki ve kişisel gelişim fırsatı tanınmaktadır. 

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

6

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam