Konsa Packaging - Plastik Ambalaj - Plastik Kova

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik odağımız tüm değer zincirimizi kapsamaktadır. Daha sürdürülebilir bir gelecek için, karşı karşıya kaldığımız çevresel sorunlar, sosyal ve ekonomik zorlukların birbiriyle olan bağlantıları ve bunların çözümü için Sürdürülebilirlik Politikamızı devreye aldık. Tüm çabalarımızı sonuca odaklarken, BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden faydalanıyoruz. Sürdürülebilirlik adına yürürlüğe koyduğumuz tüm eylem planlarını daima ölçümlüyor ve derecelendiriyoruz.

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri

Gıda Koruma
GIDA KORUMA

Ambalajlar gıda güvenliği için başlıca araçlardan biridir. İnsan sağlığı ve hijyen konularının, ambalaj ve gıda güvenliği arasındaki ilişkinin yüksek olduğu, karşı konulamaz bir gerçektir. Bu nedenle gıda güvenliğini önemsiyor ve üretimlerimizin her safhasında gerekli denetimleri yapıyoruz. Ürettiğimiz ambalajlar sayesinde gıdayı koruyarak,  güvenli hale getirilmesini sağlıyoruz.

İnsanı Koruma
İNSANI KORUMA

Üretirken, çalışanlarımızın gelişimlerine önem veriyor, eğitimlerine katkı sağlıyoruz. İş güvenliği mevzuatına azami ölçüde uyuyor; gerekli tüm teknolojik, çevresel tedbirleri alıyoruz. Üretimin tüm süreçlerinde yüksek güvenlik önlemleri alıyor ve çalışanlarımızın sağlığına zarar verecek tüm olasılıkları en aza indiriyoruz.

Çevre Koruma
ÇEVRE KORUMA

AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yaparak, daha az plastik kullanıyor ve yüzde yüz dönüşüme mümkün bir altyapı oluşturuyoruz. Üretimden lojistiğe kadar gerek hammadde kullanımında gerek enerji sarfiyatlarında tasarruf ve kaliteden ödün vermiyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFLERİMİZ

MUTLU VE SAĞLIKLI BİREYLER, REFAH İÇİNDE BİR TOPLUM VE TEMİZ BİR ÇEVRE HEDEFİYLE KURUMSAL YAPIMIZI GÜÇLENDİREREK SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÖNGÜ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Güvenin ve Kalitenin Adresi Konsa Kalitesi

6

Kıta

30

Ülke

100%

Memnuniyet

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam